fbpx

Bezpłatny webinar
28.10 | środa | 20:00

Obsługa klienta w e-commerce

Jeśli postanowiłeś działać w branży e-commerce, aby nie mieć kontaktu z Klientami, popełniłeś dość duży błąd. Klienci, np. na Allegro, to tacy sami ludzie jak Ci, którzy przechadzali się dotychczas po galeriach. Potrzebują dobrej obsługi, dostosowanej do kanału sprzedaży, aby powracali i chętniej kupowali Twoje produkty.

Jak zadbać o dobrą obsługę?

W e-commerce często zapominamy, że po drugiej stronie jest dokładnie taki sam klient jak ten w sklepie stacjonarnym. Strategia Sprzedaj i zapomnij to jednak nie jest dobry pomysł, jeśli w e-commerce chcesz zbudować stabilny biznes, który da Ci stałe źródło zysków. Takie podejście to prosta droga do trwałej utraty Klientów i zatrzymanie się z dochodowym biznesem e-commerce na etapie planów i wstępnych działań.

Zapisz się na bezpłatny webinar, jeśli chcesz wiedzieć, co zrobić gdy:

Pojawią się negatywne komentarze

Będziesz reagował na błędy Klientów

Nie zauważysz błędów w komunikacji

Co zrobić, żeby Klient wrócił i kupował tylko od Ciebie?

Pamiętaj, profesjonalna obsługa klienta e-commerce to klucz do sukcesu, który pozwala sprzedawać więcej, drożej i mieć zadowolonych klientów. Błędów jednak nie unikniemy, ponieważ jesteśmy tylko ludźmi.

Kryzysowe sytuacje to barometr naszego profesjonalizmu!

Skąd to wiem? Z autopsji. W mojej firmie także zdarzają się problemy: towar nie dojedzie na czas, coś źle zapakujemy, dostarczony produkt nie zadziała tak, jak powinien. Różnica pomiędzy nami a większością sprzedawców polega na tym, że zawsze staramy się rozwiązać problem Klienta najszybciej i najlepiej jak tylko potrafimy.

W zamian otrzymujemy zaufanie, setki poleceń i dziesiątki nowych transakcji, które przekładają się na wyniki finansowe.

Kto poprowadzi webinar?

Jakub Wyrębski

Jakub Wyrębski

Spełniony przedsiębiorca. Właściciel największego w Polsce i jednego z największych w Europie sklepów internetowych marki Livolo. Ekspert w dziedzinie budowy marki handlowej. Współtwórca sukcesu marki Livolo na Polskim rynku. Pasjonat żeglarstwa. Aktywnie wspiera rozwój żeglarstwa wśród najmłodszych żeglarzy. Sponsor wielu regat dla najmłodszych żeglarzy, organizator cyklu regatowego Livolo Super Puchar Gdyni 2019. Inwestor na rynku nieruchomości.

Twórca kanału YT Jakub Wyrębski.

Zapisz się i zdobądź wiedzę, dzięki której będziesz mógł lepiej obsługiwać swoich Klientów