fbpx

Bezpłatny webinar | wtorek | 26.01.2021 |godzina 20.00

Jak wygrać z konkurencją na Allegro?

Weź udział

Jak sobie radzić online, gdy nie masz doświadczenia?

Jak nie dać się zaskoczyć konkurencji i ostatecznie z nią wygrywać?

Jakie zdjęcia sprzedają? 

Jakie opisy dobrze pozycjonują aukcje? 

Jak promować aukcje na Allegro?

Promuj aukcje skutecznie i zarabiaj na nich nie walcząc ceną!

Allegro, jako największy operator e-commerce w Polsce rządzi się swoimi prawami. W marcu 2020r., po latach traktowania konta firmowego „po macoszemu”, postawiłem na projekt pt. Odzyskać Allegro.  W ciągu zaledwie dwóch miesięcy uzyskaliśmy udział w rynku na poziomie 50 procent. Na samym tylko Allegro w 2020 roku zrobiliśmy prawie 900 tys. zł obrotu, nie konkurując z nikim cenami.

Nie eksperymentuj, tylko skorzystaj z przetartych przeze mnie szklaków

Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt iż średni udział w rynku mojego produktu za ostatnie dwa kwartały 2020 roku wahał się między 65 a 70 procent. Aktualnie na Allegro zarabiamy (po odliczeniu kosztów prowizji, pracowników, wysyłek itp.) ponad 10 tys. zł  miesięcznie.

Myślę, iż warto się po takie pieniądze schylić.

Jeżeli też tak uważasz, zapraszam na zamknięty webinar, gdzie podzielę się z Tobą tym, jak to robimy w mojej firmie i dlaczego, pomimo szalejącej konkurencji, śpimy spokojnie.

Kto poprowadzi szkolenie?

Jakub Wyrębski

Jakub Wyrębski

Spełniony przedsiębiorca. Właściciel największego w Polsce i jednego z największych w Europie sklepów internetowych marki Livolo. Ekspert w dziedzinie budowy marki handlowej. Współtwórca sukcesu marki Livolo na Polskim rynku. Pasjonat żeglarstwa. Aktywnie wspiera rozwój żeglarstwa wśród najmłodszych żeglarzy. Sponsor wielu regat dla najmłodszych żeglarzy, organizator cyklu regatowego Livolo Super Puchar Gdyni 2019. Inwestor na rynku nieruchomości.

Twórca kanału YT Jakub Wyrębski.