fbpx

Arkadiusz Trajdos to Youtuber i przedsiębiorca sprzedający na Allegro z wieloletnim doświadczeniem. Jak sam mówi, wielokrotnie obrażał się na serwis i wycofywał się z handlu online, jednak zawsze do niego wracał. Jakie zmiany spowodowały, że nastąpił przełom, dzięki któremu Allegro stało się znaczącym źródłem dochodu.

Porażki przełamały przedsiębiorcę przede wszystkim do tego, żeby zrezygnować z walki cenowej w Allegro, która powodowała bardzo dużą niestabilnością biznesu. Okazało się, że zrezygnowanie z walki cenowej było strzałem w dziesiątkę. Obroty rosły w ciągu miesiąca do ok. 40-50 tys. złotych na marżach 200-300 procentowych. Okazuje się jednak, że ważnym elementem było zachowanie punktu stacjonarnego, a także reinwestowanie.

Tak było w przypadku sprzedaży poserwisowego sprzętu elektronicznego. Jak wygląda to w przypadku materiałów eksploatacyjnych do drukarek, które teraz stanowią podstawę jego firmy?

O tym, jak prowadzić biznes na Allegro, aby przynosił on zyski latami, a nie tylko chwilowo, opowiada w wywiadzie, którego udzielił dla mojego kanału na Youtube.